0
clear
  • 100g Inci Beyaz Gölgelenme Pırıltılı Sparkle Pigment Hayalet Flames Boya Tozu
  • -20%
  • -20%
100g Inci Beyaz Gölgelenme Pırıltılı Sparkle Pigment Hayalet Flames Boya Tozu

100g Inci Beyaz Gölgelenme Pırıltılı Sparkle Pigment Hayalet Flames Boya Tozu

₺ 14.59
₺ 7.30

Malların  özellikler :
renk : Kristal Beyaz
Granularity : 80 grit
şişe boyutu : 50mm x 100mm (D * H)
Net Ağırlık : 100g
özellikleri :
toksik Olmayan, tatsız, yüksek sıcaklık, asit direnci, olmayan göçmen ve iletken olmayan, dağıtmak için kolay.
bir toz pigment, parçacıklar daha kaba, metalik daha güçlü, daha fazla yanıp; aksine, küçük parçacıklar, metalik daha zayıf oldu, renk daha yumuşak, daha iyi gizleme gücü.
kullanımı : Boya ve Kaplama, mürekkep, plastik, deri, baskı, kağıt, yapı malzemeleri, dekorasyon, metal, ahşap mobilya, seramik, duvarlar boyalı, el-boyalı DIY, graffiti, inci boya, bisiklet boya, demir boya, onarım inci deri, oyuncaklar, boya, modifiye araba boyama, el sanatları, kozmetik, göz farı, dudak parlatıcısı, oje ve böylece.
talimatlar :
1, sıradan fırça : 10-15 gram Almak inci tozu 100 ml akrilik emülsiyon, sulandırmak için su az miktarda ekleyebilirsiniz, karıştırma sonra eşit kaplama için dekoratif yüzey.
2, sprey gu n : 5-8 gram Almak inci tozu 100 ml vernik, daha sonra uygun miktarda ekleyebilirsiniz, seyreltici karıştırma sonra eşit sprey içine dökülür gu n, dekorasyon üzerine püskürtülür yüzey.
paket içeriği :
1 x İnci Beyaz Pırıltılı Boya Tozu
 


   

Özellikleri

Model Numarası:
Other

Kategorisinde en iyi teklif

madde Detaylar :  * 145 adet Siyah Plastik M4 M5 M6 M8 M10 M12 Dome Somun Kapakları Kiti* içerir : 15 X M12 Dome Somun Kapakları20 x M10 Dome Somun Kapakları10 x M8 Dome Somun Kapakları20 x M6 Dome Somun Kapakları30 x M5 Dome Somun Kapakları50 x M4 Dome Somun Kapakları* farklı ihtiyaçlarını karşılamak* yüksek kaliteli malzeme, kullanımı dayanıklı* kolay saklama ve taşıma için bir kutu ile geliyor* malzeme : Plastik* renk : Siyah (Resimleri Göstermek Gibi)* miktar : 145 adet paket İçeriği :  145 adet Dome Somun Kapaklarınot : öğenin gerçek renk gösterilen resimlerden biraz farklı olabilir gibi birçok faktörlerden kaynaklanan web sitesinde monitörünüzün ve ışık parlaklık parlaklık.

Please wait...