0
clear
  • 2018 yeni BXT tam karbon bisiklet seatpost MTB yol dağ bisikleti karbon sele koltuk tüp 27.2/31.6 * 350/400mm bisiklet parçaları
  • -20%
  • -20%
2018 yeni BXT tam karbon bisiklet seatpost MTB yol dağ bisikleti karbon sele koltuk tüp 27.2/31.6 * 350/400mm bisiklet parçaları

2018 yeni BXT tam karbon bisiklet seatpost MTB yol dağ bisikleti karbon sele koltuk tüp 27.2/31.6 * 350/400mm bisiklet parçaları

₺ 25.00
₺ 22.50

Malların

Sevgili Alıcılar, Aliexpress bizim BXT online mağaza hoş geldiniz. Mağazamızda promosyon döneminde birçok ürün var. Fiyat her zamankinden çok daha rekabetçi. Promosyon süresi sınırlıdır ve her zaman bu fiyata kâr etmeden satmayacağız. Bu yüzden bu en iyi fiyatla istediğinizi elde etmek için bu şansı kullanın. Desteğin için teşekkürler! Burada alışveriş keyfini çıkarın! Saygılarımızla. BXT Technology co, Ltd. Ürün adı : karbon bisiklet selesi sonrası Malzeme : Tam Karbon Örgü : 3 K Bitiş : parlak/mat Çap : 27.2/31.6mm Uzunluk : 350mm/400mm Tip : BXT-SP-006 1) rekabetçi fabrika fiyatı! Hiçbir Ajansı Ücretleri! BXT Technology co, Ltd karbon bisiklet parçaları üretim fabrikasıdır. Ürünleri doğrudan fabrikamızdan satıyoruz. Hiçbir ajansı ücretleri. 2) marka ürünleri! Fabrikamız kendi markamızı "BXT" inşa etmeye ayrılmıştır. Rekabetçi fiyat ile mükemmel kalite, pazar payının daha fazlasını kazanmamıza yardımcı olacaktır. Elbette alıcılarımız faydalanıcılar olacak. 3) sıkı kalite güvencesi! Müşterilerimizin, malzeme kontrolünden bitmiş ürün montajına kadar mükemmel kaliteli ürünleri almasını sağlamak için, her süreç kendi ekibimiz tarafından sıkı bir şekilde yönetilecek ve denetlenecektir. Ve biz 2 yıl garanti veriyoruz. 4) hızlı teslimat! Ajanslar yerine doğrudan kendi fabrikamızdan satıyoruz, önce fabrikadan ürün satın alıyor ve gönderiyoruz.  Dikkat : Parseli onaylamadan önce lütfen paketi açın ve nakliye sırasında eşyaların hasar görüp görmediğini kontrol edin. Evet ise, parsel için imzalamayı reddedin lütfen, kurye paketi firmamıza geri gönderecek. Aksi takdirde, parsel için imzalarsanız, hasarlı öğeleri bulun, bundan sorumlu değiliz. 1. Ürünler çin post veya EMS tarafından gönderilecektir. 2. Alıcı DHL, UPS TNT vb. gibi daha hızlı nakliye yöntemini kullanmak istiyorsa, lütfen artış nakliyesi hakkında bizimle iletişime geçin.
3 talimat : nakliye süresi alıcının gümrükleme süresi veya mücbir sebep bağlıdır. Alıcı uzun bir süre içinde mal almazsa, biz alıcı yakında mal almak için, gümrük veya yerel postane irtibata geçebilirsiniz umuyoruz.
Sevkiyat öncesi mal kalitesini kontrol edeceğiz. Bazı beklenmedik sorunlar yaşanırsa, aşağıdaki yollarla dost canlısı olarak alıcı ile sorunları çözmeyi umuyoruz : 1. Kalite sorunu ise, alıcı malları aldıktan sonra 15 gün içinde tartışabilir, alıcı gösteri için satıcıya fotoğraf veya video ve diğer kanıt sunmalıdır.
2. Insan yapımı hasarlı, alıcılar tam sorumluluk almalıdır.
3. Ürün kalitesi işleme programı : alıcı bize malları iade ve iade nakliye masrafları sorumludur; malları aldıktan sonra, alıcıya yeni bir ürün göndereceğiz ve yeniden gönderim bedeli için ödeme yapacağız.
Vergi ödemek her vatandaşın görevidir, bu nedenle alıcılar kendi ülkelerindeki tüm vergilerden sorumlu olmalıdır. Vergi sorunu nedeniyle, alıcılar malları almayı reddeder, daha sonra alıcılar navlun ücretlerinden sorumlu olmalıdır. 1. Başarılı olmak için müşteri memnuniyetine bağlıyız. Bu nedenle, geri bildiriminiz bizim için son derece önemlidir.
2. Bizim öğeleri memnun iseniz, bize olumlu geribildirim bırakın lütfen. Size daha sonra olumlu bir geri bildirim bırakacağız.
3. Herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirimden ayrılmadan önce e-posta veya ticaret müdürümüzle bize ulaşın : Jimmy. En kısa sürede herhangi bir sorunu çözmek için sizinle ilgileneceğiz.
Pazartesi-cumartesi pekin saatinden haftada 6 gün saat 9 : 00-21 : 00 'da çalışıyoruz.

Özellikleri

çap:
32,0 - 30,9
Uzunluk ( mm ):
400mm - 250
Marka Adı:
BXT
malzeme:
karbon Fiber
finish :
matte , glossy
diameter :
27.2/31.6mm
length:
350/400mm
material :
full carbon
name :
BXT-SP-006

Kategorisinde en iyi teklif

tüp Çapı : 25.4mm * 300mm (MAVI bir boyutunu 25.4*250mm olduğunu) dikkat : ◊ emniyet nedenle, biz başka bir çanta veya kutu içine mal repack nakliye sırasında zarar görmesini önlemek için, böylece dahil orijinal kutusu yoktur...

GERILEME 0mm Seatpost boyutu : 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400 / 450mm  22.39 / piece39.95 / set39.12 / set39.95 / set

Please wait...