0
clear
  • Parmak Boya Kalemi Toddlers için, 12 Renkler parmak boyası Palm Kavrama Bebekler İçin Bebek Boya Kalemi Boya Kalemi Yıkanabilir parmak boyası Olmayan tox
  • -20%
  • -20%
Parmak Boya Kalemi Toddlers için, 12 Renkler parmak boyası Palm Kavrama Bebekler İçin Bebek Boya Kalemi Boya Kalemi Yıkanabilir parmak boyası Olmayan tox

Parmak Boya Kalemi Toddlers için, 12 Renkler parmak boyası Palm Kavrama Bebekler İçin Bebek Boya Kalemi Boya Kalemi Yıkanabilir parmak boyası Olmayan tox

₺ 6.43
₺ 5.72

Malların

Tiny Delik için Güvenli : boya kalemi ortasında küçük bir delik Vardır. Çocuklar için boğulma önlemek olacak zaman onlar boya kalemi yuttu var. Hava geçecek minik delik. üzerinde çocuklar için Tavsiye 36 ay. Uygun denetim altında kullanın.
Toksik Olmayan Malzeme : Bu istiflenebilir boya kalemi yenilebilir malzeme yapılır. Kazara yutulması neden olmaz toksikant tepki. Yenilebilir malzeme doğal olarak vücuttan atılır.
Özel olarak Tasarlanmış Şekli : Yuvarlak şekil kalemlik toddlers için özel olarak tasarlanmıştır, çocuklar, çocuk. Bu palmiye kavrama tasarımı kolay tutma için çocuklar.
Kolay Boya : neredeyse yaş çocuklar için uygundur, çocuk, bebekler ve yetişkin. Kolay renk kağıtları üzerinde ve aynı zamanda bir silgi ile kaldırmak kolay.
Ilgilenen Istiflenebilir Oyuncaklar : Bu boya boya kalemi olarak kullanılabilir, aynı zamanda yapı taşları zeka geliştirmek için. Parmak boya kalemi ile lekeli olmayacak.
Renk : 12 Renkler
Malzeme : parafin
Boyut : 1.37x1.37x2.15 inç
Ağırlık : 180g
Paket İçeriği
12 * parmak Boya Kalemi
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif

Please wait...