0
clear
  • Samsung SHS-P718 Parmak Izi dijital kapı kilidi/Itme Kapı Kilidi altın rengi
  • -20%
  • -20%
Samsung SHS-P718 Parmak Izi dijital kapı kilidi/Itme Kapı Kilidi altın rengi

Samsung SHS-P718 Parmak Izi dijital kapı kilidi/Itme Kapı Kilidi altın rengi

₺ 395.00
₺ 371.30

Malların

Kilit Renk : Altın Gümüş veya kahve rengi istiyorsanız, lütfen onları mağazamda bulun. Teşekkür ederim. Lütfen dışarıda olduğunuzda ve odaya girmek istediğinizde sap yönünü bildirin, itin veya çekin. Teşekkür ederim Kapıyı açmanın 4 yolu : Parmak izi, şifre, anahtar, kart Sadece ne arıyorsanız-itme çekme -Kapıyı açmanın kolay yolu Push-çekme kolu kullanarak kolay erişim -Akıllı Fonksiyonları Yaklaşan otomatik uyandırma Dokunmatik panelde kilitleme bildirimi Kapanış Zaman Fonksiyonu Tarzı Mod Çift yetkilendirme (kullanıcı erişim kodu + parmak izi) -Güvenli Kilit Sağlam yapısal tasarım Anti-hack şifreleme protokolü -Yenilikçi Teknoloji Modern tarzı ile görülmemiş tasarım -In-salıncak kapı için (SAM-SHSP718 LMGEN) -Out için-salıncak kapı (SAM-SHSP718 XMGEN)Parmak izi kaydı (maksimum)100 parmak izi belleğine kadarYöntemi Parmak IziOptikParmak izi Doğrulama zamanıDaha az 1 saniyeKullanıcı kayıt30 adete kadar RF etiket/kart *RFIDMifare tip A; ISO 14443 A tipi (13.56 Mhz)Kullanıcı erişim kodu4-12 haneli sayı (1 set)Boyut (Wx Hx D) mmDış gövde : 85x387x61Iç gövde : 86x354.8x63Ağırlık3.9 kg (hem iç hem de dış cisimler dahil)Kapı kalınlığıUygulanabilir : 45-60mm (1-3/8 "2-3/4")Maks.> 60-80mm (2-1/8 "ila 3-3/8") (ASM260), isteğe bağlı *GüçDC 6 VAA (LR6) alkalin piller x 8Pil ömrüYaklaşık 12 ay(Günde ortalama-10 kez)Acil güç kaynağı9 V (6 LF22) pilBirlikte verilen aksesuarlar2 RF etiketleri,5 mekanik geçersiz kılma tuşları Lütfen bize açık yönü bildirin, odaya itin veya odaya çekin. Genellikle daha iyi ulaşım için pili çıkarırız. Kapıları çalıştırmak için en uygun yol, dönmeyin, ama itin! Itme çekme yeniliği. Itme dıştan! Çekme içten! Itme çekme tasarım ilerlemesi ile, günlük kapı operasyonlarında daha fazla kolaylık sağlar.
Araba kapıları çalıştırmak gibi, bir adım itme ve çekme (açmak ve kapatmak için bir adım) yenilik, konut kapılarını daha rahat ve kullanışlı bir şekilde çalıştırmanın yeni bir yolunu açar.
Anahtar kaybı veya şifre korsanlığı konusunda endişeleri azaltmayı amaçlayan uygun kimlik doğrulama yöntemleri, bu son teknoloji ürünü parmak izi tanıma sistemi güvenlik ve güvenliği artırır. Kolay kapı açma ve kapama erişim özelliği ile kullanıcı rahatlığını arttırmak, anahtar düğmeler panel kapının merkezi açık kilit düğmesine bastıktan sonra otomatik olarak kaplanır ve böylece parmak izi tanımlama panelinin güvenliğini arttırır.

Özellikleri

Kategorisinde en iyi teklif

Please wait...