0
clear
  • 1000 pcs SC LC toz caps Zincir, uzun kuyruk toz fiş Fiber Optik Adaptörü toz kapakları, fiber optik konnektör toz caps 1.25mm, 2.5mm
  • -20%
  • -20%
1000 pcs SC LC toz caps Zincir, uzun kuyruk toz fiş Fiber Optik Adaptörü toz kapakları, fiber optik konnektör toz caps 1.25mm, 2.5mm

1000 pcs SC LC toz caps Zincir, uzun kuyruk toz fiş Fiber Optik Adaptörü toz kapakları, fiber optik konnektör toz caps 1.25mm, 2.5mm

₺ 90.00

Malların

1000 pcs SC LC toz caps Zincir, uzun kuyruk toz fiş Fiber Optik Adaptörü toz kapakları, fiber optik konnektör toz caps 1.25mm, 2.5mm BenF ihtiyacınız şeffaf renk, lütfen :  Bilge (@) firstfiber.cn

Özellikleri

Marka Adı:
OLOEY
Uyumlu:
Huawei,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Dökümhane,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Finisar,Ciena,Ardıç,SMC,Linksys,Müttefik,D -Link
Bağlayıcı Tipi:
SC/UPC
boyut:
Customized
Model Numarası:
600101dd
Lif Tipi:
Tek Modlu
Connector Type:
SC LC
Polish Type:
APC UPC

Kategorisinde en iyi teklif

, KPN35 bir pasif optik ağ (PON) güç ölçer, hızlı doğrulamak için kullanıcı sağlayan PON ağ kurulumları Bu kompakt test ekipmanı ölçmek mümkün olduğunu tüm üç EPON dalga boylarında (1310 nm, 1490 nm, 1550 nm) aynı anda, kullanıcı ile deFiNed pass / fail eşikleri için simplifyinterpretation...

Fiber optik ftth aracı kiti dahil olmak üzere : 1 FTTH araç kiti çantası ve sapanlar2 plastik 5 mw görsel hata bulucu3 VFL çantası4 seramik çekirdek5 FC6 S Fiber optik Cleaver6...

₺ 59.38

11 tipi Fiber Optik FTTH Aracı Kiti ile plastik Fiber Cleaver Optik Güç Ölçer 5 km Görsel Hata Bulucu Plastik kalemÜrün AçıklamasıPlastik malzeme! Soğuk bağlantı fiber optik kesici!Optik güç ölçer 7 dalga boyları gibi 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nm, test aralığı70d Bm ~ + 10d Bm...

Bu boş şişe için ideal bir plastik tutucu alkol için olan optik fiber temizlik, sen basın kap kağıt üzerinde serbest bırakmak için alkol veya çubukla pamuk temizlik için fiber optik adaptörü, flanş ve bağlayıcısız elyaf FTTH çalışır...

Please wait...