0
clear
  • Yeni Anahtarı Ile ELM327 WiFi OBD-II Araba Teşhis Aracı OBD2 OBD ELM 327 Kod Okuyucu için IOS/Android/ PC Wifi Bağlantı
  • -20%
  • -20%
Yeni Anahtarı Ile ELM327 WiFi OBD-II Araba Teşhis Aracı OBD2 OBD ELM 327 Kod Okuyucu için IOS/Android/ PC Wifi Bağlantı

Yeni Anahtarı Ile ELM327 WiFi OBD-II Araba Teşhis Aracı OBD2 OBD ELM 327 Kod Okuyucu için IOS/Android/ PC Wifi Bağlantı

₺ 11.99

Malların

Yeni Anahtarı Ile ELM327 Wi Fi OBD-II Araba Teşhis Aracı OBD2 OBD ELM 327 Kod Okuyucu için IOS/Android/ PC Wifi BağlantıÜretici Özellikler
Bakım maliyetleri tasarruf.
Hiçbir güç kaynağı gerekli, sadece araba bağlayın
ÖNEMLI NOT : toptancı olarak, biz Araba OBDII cihazı içeren paket sağlamak "Apple" ve "i Pad" ticari markalarıdır Apple a. ş., kayıtlı U. s. ve diğer ülkeler.
Bu iddia değildir bir Apple Inc. tarafından yetkili veya markalı ürün olmasına rağmen, uyumlu.
Wi Fi OBD-II Araba Teşhis Aracı için Apple için i Pad için i Phone için i Pod Touch

Fonksiyonu :
1. temel Fonksiyonu : Wi Fi OBD-II Araba Teşhis Aracı Apple i Pad i Phone i Pod için Dokunmatik
2. uyumlu Apple Cihazlar : Wi Fi OBD Yazılım bağlıdır kullanılan, ama gerektirir Apple i Phone, i Pod touch ve i Pad i OS 3.0 veya üstü ve Wi Fi yetenekleri ile.
Özellikler :
1. uygulanabilir Araba Modelleri : OBD standardını destekleyen Tüm modeller (Volkswagen, GM, Honda, TOYOTA, nissan, Mazda, Ford, Peugeot, Citroen, BMW, Audi, Skoda, Subaru, Hyundai, kia, Suzuki, Opel, Chyrysler, Benz, Porsche, Renault, Fiat, Mitsubishi, Isuzu, Daihatsu, vb)
2. Languages : Wi Fi OBD Yazılım bağlıdır
3. boyutlar : 67x21x31mm
4. kablo Uzunluğu : 1.88 metre
Destek carlist :
GM 1996-için Tarih (OBD-II)
Ford 1996-için Tarih (OBD-II)
Chrysler 1996-için Tarih (OBD-II)
Toyota 1996-için Tarih (OBD-II)
Honda 1996-için Tarih (OBD-II)
NISSAN 1996-için Tarih (OBD-II)
Birçok diğer Asya ve Avrupa 1996-için Tarih (OBD-II)Paket listesi :
Wi Fi OBD-II Araba Teşhis Aracı Apple i Pad i Phone i Pod için Dokunmatik
CD ile Kullanıcı Manuel
SSS : S : Bu Kod Okuyucu Benim Araba ile Çalışmak?Bir : 1. bu OBD II Kod Okuyucu özel tüm OBD II uyumlu araçlar ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. EPA tarafından gerekli Tüm 1996 ve daha yeni araçlar (otomobil ve hafif kamyon) amerika Birleşik devletleri'nde satılan tüm Yerli OBD II uyumlu olmalıdır ve bu içerir, asya ve Avrupa araçlar.
2. bir küçük sayısı 1994 ve 1995 model yılı benzinli araçlar OBD II uyumlu. Eğer doğrulamak için bir 1994 veya 1995 araç OBD II uyumlu olduğunu, kontrol Araç Emisyon Kontrol Bilgi (VECI) etiket bulunan kaputun altında veya en araçların radyatör tarafından. Araç OBD II uyumlu olduğunu, etiket olacak tayin OBD II Sertifikalı. Ayrıca, hükümet düzenlemeleri görev tüm OBD II uyumlu araçlar olmalıdır ortak bir 16pin Veri Bağlantı Konnektörü (DLC).
3. sizin için araç OBD II uyumlu olması için, 16 olmalıdır pin DLC (Data Link Connector) çizgi ve Araç Emisyon Kontrol Bilgi Label altında olması gerekir OBD II uyumlu olduğunu. Bu etiket üzerinde kaput iç tarafında bulunan en araçlar.
S : Benim Apple cihazı bulur ve bu ürün bağlanır, ama hiçbir şey çalışma?Bir : Wi Fi ile Sonra, bir statik IP Apple cihazı ile : IP 192.168.0.11 veya 192.168.0.10 ve alt ağ maskesi : 255.255.255.0

Özellikleri

öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools
Özellikler:
wifi
donanım versiyonu:
Latest V1.5
Marka Adı:
MAMICAT
yazılım sürümü:
ELM327 WIFI v1.5
yazılım Güncelleme:
Hayır
dil:
İngilizce
Item Name:
ELM327 WIFI With Switch
Function:
ELM 327 OBD2 OBD Diagnostic Adapter
Support :
Android / PC /IOS
Feature :
With Switch ON/OFF
Feature 2:
WIFI Interface Connect
Package :
OPP Bag

Kategorisinde en iyi teklif

En düşük Fiyat Vgate i Car2 WIFIYeni Seviye ELM327 ICar 2 WifiOtomatik Teşhis Tarayıcı Aracı Hem Destek IOS ve Android Lütfen Uyarı Biz seçim için 6 renk (BeyazSiyah BeyazTuruncu SiyahTuruncu BeyazMavi BeyazYeşil Siyah). Lütfen istediğiniz hangi renk anlatmak için bir mesaj bırakın. Aksi takdirde, biz rastgele bunu gemi olacak...

Please wait...