0
clear
  • ATC glikol refraktometre oksijen konsantrasyonu metre araba antifriz pil asit motor soğutucu test cihazı
  • -20%
  • -20%
ATC glikol refraktometre oksijen konsantrasyonu metre araba antifriz pil asit motor soğutucu test cihazı

ATC glikol refraktometre oksijen konsantrasyonu metre araba antifriz pil asit motor soğutucu test cihazı

₺ 22.00
₺ 13.20

Malların

ATC glikol refraktometre oksijen konsantrasyonu metre araba antifriz pil asit motor soğutucu test cihazıRefraktometre Ölçüm AralıklarıŞeker RefraktometreBal Baume MetreTuzluluk MetreGıda Tuzluluk Metre Alkol RefraktometreEl Donma Noktası Metre Üre Donma Noktası Metre Süt Konsantrasyon Metre Soya sütü Konsantrasyon Metre Metanol Donma Noktası Metre Şarap RefraktometreBira Malt Refraktometre2 Içinde 1 Gıda Tuzluluk Ve Suger Refraktometre Talimatları : ATC doğruluk : el held refraktometre ile otomatik sıcaklık telafisi (ATC),, brix refraktometre ortam sıcaklık değişiklikleri için hesap verecek ve otomatik olarak telafi buna göre doğru ve tekrarlanabilir ölçümler sağlamak için üzerinde okumak için kolay bir ölçek. Multriple ölçekli-ölçüm aralığı-50 ~ 0 °C, elektro-hidrolik özgül ağırlık 1.10 ~ 1.40, cam donma noktası-40 ~0 °C ve üre konsantrasyonu 30 ~ 35%.1. ATC : dahili otomatik sıcaklık telafisi2. çift tasarım : hızlı ve hassas ekran ölçüm aralığı-50 ~ 0 °C, elektro-hidrolik özgül ağırlık 1.10 ~ 1.40, cam donma noktası-40 ~0 °C ve üre konsantrasyonu 30 ~ 35% aynı zamanda, Anahtarlama birimleri olmadan! Kullanımı kolaySadece test sizin bir damla demlemek üzerinde refraktometre prizma ve tutun, ışık daha sonra mercek aracılığıyla bakmak okuma almak için, gerek dağınıklığı için Bazı tabloları! Operasyon adımları1. Open kapak ile yumuşak bir bez dikkatle silin algılama prizma.
2. testi birkaç damla çözüm yerleştirilen, algılama prizma, yavaşça kapağı kapatın, hava kabarcıkları önlemek için, yayılma çözüm prizma yüzeyi boyunca.
3. Align ışık kaynağı ve mercek aracılığıyla gözlemlemek, ayarlama ile tekerlek.
4. mavi ve beyaz işaretleri arasında net bir ayırıcı çizgi yapmak. Ölçek değeri konsantrasyonu çözüm sınır. Kalibrasyon yöntemi : ( detaylar aşağıda fotoğrafları kontrol edin)
Doğru ölçüm dikkatli bağlıdır kalibrasyon. refraktometre kalibre etmek için doğru. ilk emin ortam sıcaklığı
68 F hakkında, ben bunu tavsiye kalibrasyon, bir hava klimalı odası hangi sıcaklık set 68 F üzerinde.
Distile su kalibre için
Açık kapak plakası, yerde 2-3 damla prizma üzerine distile su, sonra kapağı kapatın plaka ve emin su prizma boyunca yayılır
Hava kabarcığı olmadan veya kuru noktalar. için bekleyen yaklaşık 30 saniye izin okuma stabilize etmek, mercek ve içine bakmak turn kalibrasyon vida ile
Tornavida okuma kadar olduğunu "0".
 
Ambalaj listesi :
1 * refraktometre
1 * temiz bez
1 * tornavida
1 * damlalık
1 * kullanım kılavuzu
1. Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.2. Payment sipariş 3 gün içinde yapılmalıdır.3. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir. 1. WORLDWIDE NAKLIYE. (bazı ülkeler Dışında ve APO/FPO)2. Tüm siparişler 3 iş günü içinde sevk edilecektir sonra biz başarıyla ödeme aldı.3. Biz teklif düzenli Post Hava Posta ve ücretsiz kargo yöntemleri kurmak var.4. Since ticaret olduğunu trans-ulusal, yanı sıra airmail ucuz nakliye yöntemi, bu teslimat için uzun bir zaman alacak.

Özellikleri

kullanım:
Konsantrasyon
Model Numarası:
RZ124
boyut:
15*5*5
ağırlık:
240g
Ölçüm Hassasiyeti:
Urea refractometer
Min . Div .:
Refractometro Brix
Brix Aralığı:
see the description
Brix Min . Div .:
see the description
Ölçüm Aralığı:
30-35%
Item:
Urea refractometer 30%~35%
Manual:
English version
Electrohydraulic proportion:
1.1-1.40
Freezing point:
-50~0C
Glass Freezing point:
-40~0C
Urea concentration:
30%~35%

Kategorisinde en iyi teklif

Please wait...