0
clear
  • Oxeely Kısa Dalga BOB Saç Kahverengi Renk Sentetik Dantel Ön Peruk Tutkalsız #8 Kısa Peruk Bebek Saç Isı Resisitant
  • -20%
  • -20%
Oxeely Kısa Dalga BOB Saç Kahverengi Renk Sentetik Dantel Ön Peruk Tutkalsız #8 Kısa Peruk Bebek Saç Isı Resisitant

Oxeely Kısa Dalga BOB Saç Kahverengi Renk Sentetik Dantel Ön Peruk Tutkalsız 8 Kısa Peruk Bebek Saç Isı Resisitant

₺ 50.44
₺ 32.79

Malların

Oxeely Kısa Dalga BOB Saç Kahverengi Renk Sentetik Dantel Ön Peruk Tutkalsız #8 Kısa Peruk Bebek Saç Isı Resisitant NOT : saç uzunluğu saç için alt baş üst olmalıdır gibi saç düz durumu olduğunu. kıvırmak ve düz peruk dalgalı işlenir. yani aynı uzunluk, kıvırmak ve dalgalı peruk tarafından kısa olmalıdır 1 "-2 " daha straaight peruk (kıvırmak olduğunu ne kadar derin bağlıdır) biz u büyük takdir edilecektir bize 5 yıldız bırakabilirsiniz postitive görüşler. senin iyi yorum bizim çalışkan personeli için büyük bir teşvik olduğunu. eğer memnun değilseniz herhangi bir olumsuz geribildirim veya anlaşmazlık ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. biz elimizden geleni olacaktır herhangi bir sorunu çözmek için sizinle birlikte çalışmak zor. -29.20/piece-57.07/piece-66.27/piece SSS
1. Q : Sentetik Peruk İnsan saç peruk ile karşılaştırıldığında avantajları?
1) Sentetik peruk saç peruk daha ucuzdur, böylece tarzınızı değiştirin göze daha sık, mevcut veya çalıştı olsun bak.
2) Sentetik peruk İnsan saç peruk daha kolay tarzı vardır. İnsan saç peruk bakımı büyük bir anlaşma gerektirir ve daha sık yıkanmalıdır. böylece, İnsan saç peruk sentetik peruk genellikle daha fazla bakım gerektirir.
3) Sentetik peruk öncesi gelip-tarz ve önceden kesilmiş ve onların şekil tutun olacak hatta kaldıktan sonra yıkanmış. bu nedenle, ortalama tüketici için çok daha kolay. İnsan saç peruk genellikle kırpma gerektiren ve styling onlar önce bir saç stilisti tarafından takılabilir.
2. Q : Ben başlangıç ve Ben almak ne yapmak adımları gerekir Nerede?
1th adım : başınızı Ölçmek. eğer ihtiyacınız ne belirlenir kap boyutu var, doğru katagori içinde peruk için göz atabilirsiniz.
2nd adım : tarzınızı Seçin. bizim katalog göz atın ve hangi tarz detemine ihtiyaçlarınıza fayda. emin olun uygun boyutu üzerinden tarama catagories vardır.
The 3nd adım : istediğiniz rengi Seçin.
3. Q : Nasıl stil benim Sentetik Peruk?
senin peruk bir peruk fırça kullanarak tarz olabilir, bir peruk tarak, veya fingertips. bir fırça kullanarak önlemek için tasarlanmış insan saç. bu fırçalar oluşturabilirsiniz aşırı gerginlik, ve aşırı germe ile sentetik lifler abasive vuruş peruk zarar verebilir. sentetik peruk biz taşımak sallamak ve aşınma, basit ve peruk tarz olabilir geniş bir diş tarak veya parmak uçlarınızı kullanarak. en ucuz en iyi şekillendirme araçları vardır, bir spary temiz şişe, serin su hafifçe su ile peruk spritzes statik elektriği ortadan kaldırmak ve iade senin peruk orijinal bir görünüm için
1). Sentetik Peruk bakım nasıl?
senin ile uzak taşınan almak kolaydır yeni peruk styling üzerinde ve yıkama üzerinde tarafından, yani bizim kılavuzu okuyun bakımı için sentetik dantel ön peruk (veya SFLW için kısa) peruk ve uzun ömürlü sağlamak onun tarzı korumak.
sentetik dantel peruk gelen TCPG ısı yapılır dayanıklı lifler hangi 180 derece sıcaklığa kadar dayanabilir santigrat (400 F). doğrultma için bu harika kıvırcık/sapıkça sentetik dantel peruk veya curling Yaki/düz sentetik dantel peruk
2). Isı Şekillendirici
bu yapmak peruk için en güvenli yoldur içinde olduğunu sadece kullanım için düşük ısı ayarları ve sadece ısı stil seyrek.
ısıtma ile yüksek sıcaklıklara veya çok sık peruk ömrünü kısaltır ve lifleri zarar verebilir.
eğer kendinizi bulmak almak için eğimli maşa veya düzleştirici dışarı üzerinde bir günlük bazda sonra belki farklı dokular iki peruk satın değer (benzer uzunluğu ve boyama) birbirinin yerine giymek olduğunu.
3). Controlling Kabarmayı
bir peruk kıvırcık peruk böylece yatırım frizzy hale gelebilir sprey dışarı pürüzsüz için. frizzy saç olur ise (bu kıvırcık peruk ve olmayan kıvırcık peruk başına gelebilir) deneyin iliklerine su içinde peruk ile karışık kumaş yumuşatıcı için yaklaşık 30 dakika. şampuan/Durumunu ve kuru hava-kuru darbe asla senin sentetik dantel peruk.
senin peruk üzerinde geniş bir diş tarağı kullanarak bu koruyarak en iyi yoludur. fırçalar düz peruk çeşitli üzerinde sadece tavsiye vardır,-düz, ipeksi düz ve Yaki.
4). Washing
senin peruk giyen her 10th zaman çamaşır gayet iyi. eğer sizin sentetik peruk giymek veya sentetik dantel peruk gün için de zaman sonra her birkaç hafta olduğunu ideal (vakit geçirmek varsa tabii ortamları ile güçlü kokuyor, sonra yıkama daha sık veya Febreeze gibi bir şey kullanmak ve o hava kurumaya bırakın)
sıradan bir peruk şampuan kullanabilirsiniz veya bir peruk şampuan ama Charley kullanmayı tercih bir sıvı çamaşır deterjanı.

Özellikleri

renk:
#8
Yoğunluk:
150%
Dantel Peruk Türü:
Dantel Ön
Peruk Uzunluğu:
14inches
stil:
Bob
Cap Size:
Average Size
Doku:
Su Dalga
Marka Adı:
Oxeely
baz Materyal:
Swiss Lace
Model Numarası:
DK-C #8 Synthetic Lace Frontg Wig
Dantel Renk:
Orta Kahverengi
Hair color:
#8
Net weight:
300g
Hair length:
14inch
Hair density:
180%
Lace wig type:
Lace front wig
Material:
Synthetic wig
Can be Customized:
Yes
Item per Package:
1 Piece only

Kategorisinde en iyi teklif

Please wait...