0
clear
  • % 2017 Doğal Sandal Ağacı Tütsü Ev Koku Bobin Tütsü Baharat Antiseptik Ferahlatıcı 48 Rulo Kutu Başına Yasemin Gül Manolya
  • -20%
  • -20%
% 2017 Doğal Sandal Ağacı Tütsü Ev Koku Bobin Tütsü Baharat Antiseptik Ferahlatıcı 48 Rulo Kutu Başına Yasemin Gül Manolya

% 2017 Doğal Sandal Ağacı Tütsü Ev Koku Bobin Tütsü Baharat Antiseptik Ferahlatıcı 48 Rulo Kutu Başına Yasemin Gül Manolya

₺ 5.50
₺ 5.06

Malların

  4 saat standart tek disk 3 saat boyunca yakılabilir 2 saat özellikler tek plaka 1.5 saat yakabilir
YEŞİL ÇAY : iyi bir antioksidan ve sedatif etkilere sahiptir. Canlılık enjekte edin, kalbi dengeleyin, beyin, vücut, direnci arttırın.
Ne : deniz yosunu ve Hai yan'ın formunun toplanması, deniz atmosferinin duygusal istikrarını getirir.
Limon : koku, ferahlatıcı, dekompresyon, gerginliği rahatlatır, gönül ruhu, nöropatik ağrı, migren, düşünceleri netleştirir.
Lavanta : taze çiçekler, zihni temizleyebilir, sakinleştirebilir, oluşan bir kişiyi yapabilir, uykuya yardımcı olabilir, uykusuzluk. Chen, bakterisidal anti-inflamatuar etkiye teşekkür etmek için yeni.
Sandal ağacı : tatlı, mellow koku kalıcı, ferahlatıcı, sakin sakin sinir gerginliği ve anksiyete, düşünme kararlarına yardımcı, kalan koku Chun Chun.
Beyaz sandal ağacı; Qi Wenzhong veya ağrı. Soğuk ve qi durgunluk, göğüs ağrısı, karın ağrısı, mide gıdaları için daha az; koroner kalp hastalığı, angina pektoris.
Osmanthus : tatlı koku, alkol, depresyon, insanların iyi bir ilişki kurmasını sağlar. Parasempatik sinir, konfor etkisini ayarlayın, yara için faydalıdır, şişlik.

Özellikleri

koku:
Gül, sandal ağacı, Lavanta, yasemin, mangnolia, bodhi, Mangnolia, India spice
renk:
4 hours, 2 hours
bölgesel Özelliği:
Çin Tütsü
uygulama Sahne:
oturma odası
sınıflandırma:
baz Yağ
Marka Adı:
ezvebo
Tipi:
bobin Tütsü
uygulama:
Vücut
şartname:
Hediye Kutusu
paketleme:
Hediye Paketleme
malzeme:
yapay Koku
kullanım:
aromatik
Model Numarası:
20170723

Kategorisinde en iyi teklif

Please wait...